Tuesday, Jan. 26
H.S. Boys Basketball
Cambridge at Coshocton, 6
John Glenn at West Muskingum, 6
Indian Valley at Buckeye Trail, 6
Fort Frye at Caldwell, 6
Barnesville at John Marshall, 6
Strasburg at Newcomerstown, 6
H.S. Bowling
Harrison Central at Barnesville, 3:30
College Wrestling
Muskingum at Baldwin Wallace, 7:30
 
Wednesday,  Jan. 27
H.S. Boys Basketball
Barnesville at Caldwell, 6
H.S. Girls Basketball
Zanesville at Cambridge, 6
Union Local at Meadowbrook, 6
John Glenn at Crooksville, 6
Caldwell at Buckeye Trail, 6
Newcomerstown at East Canton, 6
H.S. Swimming
John Glenn/Zanesville at River View (Coshocton), 10
H.S. Wrestling
OHSAA Duals/Regional Quarterfinals
At Licking Valley: Cambridge vs. River View; St. Clairsville vs. Licking Valley (winners meet to advance)
At West Holmes: Meadowbrook vs. Granville; Johnstown Monroe vs. West Holmes (winners meet to advance)
At Barnesville: Martins Ferry/Buckeye Local; Harrison Central vs. Edison; Martins Ferry-Buckeye Local winner vs. Barnesville (winners of match 2 and 3 meet to advance)
At Caldwell: Liberty Union vs. Tuscarawas Valley; Garaway vs. West Muskingum; Liberty Union-Tuscarawas Valley winner vs. Caldwell; (winners of match 2 and 3 meet to advance)
College Men’s Basketball
Marietta at Muskingum, 7:30
College Women’s Basketball
Muskingum at Marietta, 7:30
 
Thursday, Jan. 28
H.S. Girls Basketball
Shenandoah at Monroe Central, 6
Caldwell at Barnesville, 6
Kidron Christian at Newcomerstown, 6
H.S. Wrestling
Granville/Coshocton at John Glenn, 5
Newcomerstown/Garaway at Tusky Catholic, 6
H.S. Bowling
Barnesville at Union Local, 3:30
 
Friday, Jan. 29
H.S. Boys Basketball
Marietta at Cambridge, 6
Bishop Rosecrans at Meadowbrook, 6
Crooksville at John Glenn, 6
Caldwell at Buckeye Trail, 6
Conotton Valley at Shenandoah, 6
Bridgeport at Barnesville, 6
Garaway at Newcomerstown, 6
College Wrestling
Muskingum at Wheaton Invitational, 10
 
Saturday, Jan. 30
H.S. Boys Basketball
Cambridge at Buckeye Trail, 6
Meadowbrook at Barnesville, 6
H.S. Girls Basketball
Cambridge at New Philadelphia, 6
Claymont at Meadowbrook, 1
West Muskingum at John Glenn, 1
Newcomerstown at Ridgewood, 1
H.S. Wrestling
Cambridge at Cruiser Invitational (Groveport-Madison), 9;30
Meadowbrook/John Glenn/Barnesville at New Lexington Invitational, 9:30
H.S. Swimming
Cambridge/Barnesville at OVAC Championships (Steubenville)
John Glenn/Cambridge at G&M County Meet (Muskingum Rec Pool/Zanesville)
College Men’s Basketball
Muskingum at Otterbein, 3
College Women’s Basketball
Otterbein at Muskingum, 3
College Wrestling
Muskingum at Wheaton Invitational, 10
College Indoor Track
Muskingum at Findlay, 10