Boys

Class 1A

Dakota Phillips, Beallsville, Fr.; Koltin Kleeh, Bishop Donahue, Sr.; Taylor Straughn, Bishop Donahue, Sr.; Brett Bower, Conotton Valley, Sr.; Danny Stewart, Hundred, Sr.; Joey Ewusiak, Madonna, Sr.; Tavon Jeter, Madonna, Sr.; Chase DiBartolomeo, Madonna, Sr.; Aaron Heasley, Paden City, Sr.; Cameron Opic, St. John Central, Sr.; Caleb Jenkins, Trinity Christian, So.; Joe Zini, Trinity Christian, Jr.; Dylan Irvin, Valley, Sr.; Justin Miller, Wellsville, Sr.; Michael Shope, Wellsville, Sr.; Wyatt Smitley, Frontier, Sr.

Class 2A

Guy Pagano, Bridgeport, Sr.; Christopher Hupp, Caldwell, Jr.; Trey Routt, Cameron, Sr.; Tanner Burnette, Clay-Battelle, Sr.; Isaac Curtis, River, Sr.; Lukas Isaly, River, Jr.; Colby Sherwood, Shadyside, Sr.; Chase Wade, Shadyside, Sr.; Jake Bolger, Steubenville Catholic, Sr.; Nate Karaffa, Toronto, So.; Ty West, Toronto, Sr.; John Burkhalter, Wheeling Central, Sr.; Owen Gainer, Wheeling Central, Jr.; Brent Price, Wheeling Central, Jr.

Class 3A

Luke Powell, Barnesville, Fr.; Chase Yoho, Bellaire, Jr.; Jacob Doudna, Buckeye Trail, Sr.; CJ McCall, Buckeye Trail, Sr.; Justin Anderson, Fort Frye, Sr.; Jacob Pritchard, Fort Frye, Sr.; Dylan Harrison, Linsly, Sr.; Jacob Murray, Linsly, Sr.; Leo Herrick, Magnolia, Jr.; Jack Davis, Martins Ferry, Sr.; Darius Ray, Martins Ferry, Sr.; Zac Selby, Martins Ferry, Sr.; Trey Duffy, Monroe Central, Sr.; Boone Jones, Shenandoah, So.

Class 4A

Sean Millard, Buckeye Local, Sr.; Drake Novak, Buckeye Local, Jr.; Gabriel Roach, East Liverpool, So.; Joe Nave, Edison, Sr.; Bryce Piatt,Edison, Sr.;Tyler Redish, Harrison Central, Sr.; Parker Black, Meadowbrook, Sr.; Justin Cork, Meadowbrook, Sr.; Logan Wolverton, Meadowbrook, Sr.; Logan Taylor, Oak Glen, Sr.; Michael Scarnecchia, St. Clairsville, Sr.; Alec Davis, Steubenville, Sr.; Charles Reeves, Steubenville, Sr.; Ty Kildow, Union Local, Jr.; Matt Anderson, Weir, Sr.

Class 5A

Nathan Kline, Beaver Local, Sr.; Chase Wilcox, Beaver Local, Sr.; Chris Yachini, Brooke, Sr.; Greg Wade, Indian Creek, Sr.; Gunner Thompson, John Marshall, Jr.; Torin Hanson, Morgantown, Sr.; Nicky Solomon, Morgantown, Sr.; Bobby Foggin, Parkersburg South, Sr.; Cole Plants, Parkersburg South, Jr.; Geoff Hamperian, University, Sr.; Ethan Ridgeway, University, Jr.; Holton Summers, University, Sr.; Rhett Schodzinski, Wheeling Park, Sr.

Girls

Class 1A

Ashlie Louden, Beallsville, Fr.; Olivia Muncy, Beallsville, So.; Jewel Purpura, Bishop Donahue, Sr.; Sydney Lyon, Conotton Valley, Fr.; Lexi Brookover, Frontier, Sr.; Kylie Daugherty, Frontier, Jr.; Sammi Morris, Frontier, Sr.; Madeline Goff, Hundred, Sr.; Andrea Alimario, Madonna, So.; Hannah Loy, Paden City, So.; Madison DeLuca, St. John Central, So.; Emily Saurborn, Trinity Christian, Jr.; Reagan Sharp, Trinity Christian, So. Rakel Baker, Valley, Sr.; Sophie Palmer, Valley, Jr.

Class 2A

Kamden Dulesky, Bridgeport, Jr.; Lexie Weisend, Caldwell, Jr.; Kelsie Meintel, Cameron, Jr; Abbey Ammons, Clay-Battelle, Jr.; Alli Long, River, Fr.; Lauren Flannery, River, So.; Jonna Eneix, Shadyside, Sr.; Layne Hendershot, Shadyside, Sr.; Anna Sevek, Southern Loal, Sr.; Brittany Bertoia, Steubenville Catholic, Sr.; Gabby Capaldi, Steubenville Catholic, Sr.; Jo'Zaeyah Jordan, Toronto, So.; Riley Bennington, Wheeling Central, Jr.; Taylor Duplaga, Wheeling Central, Jr.; Eden Gainer, Wheeling Central, Fr.

Class 3A

Kallee Dowler, Barnesville, Sr.; Maci Crozier, Bellaire, So.; Katrina Davis, Bellaire, Fr.; Jenni Carmichael, Buckeye Trail, Jr.; Hannah Smith, Buckeye Trail, Jr.; Lexe Starr, Buckeye Trail, Sr.; Morgan Borish, Fort Frye, So.; Makayla Liedtke, Fort Frye, Sr.; Vivian Allison, Linsly, Sr.; Jazzie Orth, Linsly, Sr.; Kelsi Chapman, Magnolia, Sr.; Leah Coleman, Martins Ferry, Sr.; Allison Khn, Monroe Central, Sr.; Taylor Franklin, Shenandoah, Jr.

Class 4A

Danielle Dvorcek, Buckeye Local, Sr.; Emily Holzapfel, Buckeye Local, So.; Emma Ludwig, East Liverpool, Fr.; Kayla Huff, Edison, Jr.; Morgan Carter, Harrison Central, Sr.; Alex Wiley, Harrison Central, Jr.; Maisie Witherow, Oak Glen, Sr.; Sydney Freeman, St. Clairsville, Sr.; Riley Simpson, St. Clairsville, So.; Rhiannon Petrisko, Steubenville, Sr.; Kaitlynn Clark-Patterson, Sr.; Haley Porter, Union Local, Jr.; Hannah Porter, Union Local, So; Bailey Stead, Weir, Jr.

Class 5A

Jenna Riccardo, Beaver Local, Fr.; Madison Roberts, Beaver Local, Sr.; Hope Bowman, Brooke, So.; Lilly Ritz, Cambridge, Jr.; Mackenzie Orban, Indian Creek, So.; Avery Derrow, John Marshall, Jr.; Lydia Adrian, Morgantown, Sr.; Fallon Nicholson, Morgantown, Sr.; Devin Hefmer, Parkersburg South, Jr.; Ashten Boggs, University, Fr.; Josie Daugherty, Wheeling Park, Sr.; Kylie McKennen, Wheeling Park, Jr.; Emily Pavlic, Wheeling Park, So.