GIRLS
Class 1A
First Team
Olivia Bower, Conotton Valley, Jr.; Piper Edie, Conotton Valley, Sr.; Monica Bragg, Madonna, So.; Myah Charkawi, Paden City, Sr.; Marissa Rose, St. John Central, So.
Second Team
Talitha Bedford, Beallsville, Fr.; Rachel Grubbs, Madonna, Jr.; Lindsey Froehlich, St. John Central, So.; Jackie Halapy, Trinity Christian, Sr.; Madison Arnolds, Valley, So.
Honorable Mention
Lane Bedford, Beallsville, Sr.; Dicey Stewart, Beallsville, Jr.; Cassidy Campbell, Bishop Donahue; Ekaterina Polinski, Bishop Donahue; Jewel Purpura, Bishop Donahue; Brynlynn Belknap, Conotton Valley, Sr.; Linday Jones, Hundred, Sr.; Cameron Dowiak, Madonna, Jr.; Cydney Blatt, Paden City, So.; Taylor Cosper, Paden City, So.; Hannah Stanley, Paden City, Jr.; Jessica Alvey, St. John Central, So.; Emily LeMasters, St. John Central, So.; Makenzie Hill, Trinity Christian, Sr.; Megan Myers, Trinity Christian, Jr.; Meagan Triplet, Trinity Christian, Sr.; Erin Brown, Valley, So.; Karissa Headley, Valley, Sr.
Class 2A
First Team
Caitlyn Kroll, Bridgeport, So.; Maclaine Murad, Bridgeport, Sr.; Nicole Smolenak, Bridgeport, Sr.; Kelsea Daugherty, Frontier, Sr.; Jensen Caretti, River, So.
Second Team
Lexi Brookover, Frontier, Fr.; Toni Andes, Shadyside, Sr.; Lexie Berger, Toronto, Jr.; Lindsay Bodnar, Toronto, Sr.; Lindsey Baker, Wheeling Central, So.; Regan Blaha, Wheeling Central, Jr.
Honorable Mention
Lexi Aston, Cameron, Sr.; Rena Reid, Cameron, Jr.; Leah Stern, Cameron, Jr.; Katlyn Casino, Clay-Battelle, Sr.; Hayley Jones, Clay-Battelle, Jr.; Corisa Fickiesen, Frontier, Sr.; Landyn Ramsay, River, Sr.; Kenzie Fielding, Shadyside, Jr.; Makayla Bauman, Toronto, Jr.; Malaysia Harrison, Toronto, Jr.; Katie Spadafora, Toronto, Sr.; Sydney Bennington, Wheeling Central, Jr.; MacKenzie Michaels, Wheeling Central, Sr.
Class 3A
First Team
Keirstyn Kidder, Bellaire, Jr.; Brooke Borich, Fort Frye, Sr.; Megan Liedtke, Fort Frye, Jr.; Vivian Allison, Linsly, Fr.; Morgan Brunner, Linsly, So.
Second Team
Shayla Markovich, Barnesville, So.; Catie Smith, Buckeye Trail, Sr.; Jashawna Jackson, Linsly, Sr.; Jazzie Orth, Linsly, Fr.; Mallory Chapman, Magnolia, Sr.; Allison Kuhn, Monroe Central, Fr.
Honorable Mention
Miranda Plumly, Barnesville, Jr.; Sydney Ralston, Barnesville, So.; Cari Crozier, Bellaire, Sr.; Allison Sichina, Buckeye Trail, Sr.; Alexis Enochs, Fort Frye, So.; Shawntell Parsons, Fort Frye, Sr.; Grace Berisford, Magnolia, So.; Katie Blatt, Magnolia, Jr.; Laycie Ball, Monroe Central, Sr.; Blake Hall, Shenandoah, Sr.; Kaysey King, Shenandoah, Sr.; Raechel Rossiter, Shenandoah, Sr.; Ashlee Wukelich, Shenandoah, Jr.; Micca Mirabella, Steubenville Catholic, Sr.; Hannah Ondos, Steubenville Catholic, So.; Miranda Parkinson, Steubenville Catholic, Jr.
Class 4A
First Team
Nikayla Edgell, East Liverpool, Jr.; Katie Ellzy, Harrison Central, Jr.; Mytia Barker, Steubenville, Sr.; Emily Masloski, Steubenville, Sr.; Lysia Rice, Steubenville, So.; Cori Medley, Union Local, Sr.
Second Team
Lauren Swiger, Buckeye Local, Jr.; Vanessa Hissam, Oak Glen, Sr.; Alexis St. Clair, St. Clairsville, Jr.; Abby Collins, Union Local, Sr.; Alyssa Shingle, Weir, Sr.
Honorable Mention
Becky Zeroski, Buckeye Local, So.; Lindsay Baker, East Liverpool, Fr.; Kiara Cowart, East Liverpool, Sr.; Kara Dunfee, Harrison Central, Sr.; Jesse Ledger, Harrison Central, Sr.; Morgan Stalder, Martins Ferry, Sr.; Alex Arnott, Oak Glen, So.; Jessica Stivason, Oak Glen, SJr.; Karly Wiley, Oak Glen, Sr.; Anna DeFillipo, St. Clairsville, So.; Lauren Figura, St. Clairsville, Sr.; Brigee Mick, St. Clairsville, Sr.; Mikayla Patton, Union Local, Jr.; Amanda Swallie, Union Local, Jr.; Raegan Stead, Weir, Jr.
Class 5A
First Team
Hallie Stocker, Cambridge, Sr.; Angela Staffileno, Brooke, Jr.; Bre Berryman, Indian Creek, Jr.; Torie Derrow, John Marshall, So.; Taryn McCutcheon, Parkersburg South, So.; Mariah Callen, University, Sr.
Second Team
Kiersten Taylor, Cambridge, Sr.; Audrey Tingle, Cambridge, Fr.; Katelyn Pollock, Edison, Sr.; Kiarra Kamarec, Indian Creek, Sr.; Emily Winter, John Marshall, Sr.; Keya Bartlett, Parkersburg South, Jr.; Kendra Johnson, Wheeling Park, Jr.
Honorable Mention
Tananarive Dolhun, Beaver Local, Jr.; Danna Talbott, Beaver Local, Sr.; Michela Hnerman, Brooke, Sr.; Bethany Davis, Indian Creek, So.; Abby Namath, John Marshall, Jr.; Olivia Seggie, Morgantown, Jr.; Carlie Wilson, Parkersburg South, So.; Tamara Bumgardner, Wheeling Park, So.; Kelsi Johnson, Wheeling Park, Sr.; Chloe Robb, Wheeling Park, Jr.

Boys
Class 1A
First Team
Dalton Secrest, Beallsville, Sr.; Bryce Jones, Bishop Donahue, Sr.; Chaice Truex, Bishop Donahue, Jr.; Ross Comis, Madonna, Sr.; Kennedy Cain, Paden City, Jr.; Guy Pagano, St. John Central, Fr.
Second Team
Zach Heasley, Paden City, Jr.;Garrett Holubeck, St. John Central, Sr.; Matt Dlugos, Trinity Christian, Jr.; Pierce Griffith, Trinity Christian, Jr.; Triston Kocher, Valley, Sr.
Honorable Mention
Chad Louden, Beallsville, Jr.; Chase Mercer, Beallsville, So.; Logan Nippert, Beallsville, Sr.; Tristan Palmer, Beallsville, Jr.; Lavonte Hamilton, Bishop Donahue, Sr.; Jesse Padlow, Bishop Donahue, Jr.; Taylor Straughn, Bishop Donahue, Fr.; Brett Bower, Conotton Valley,So.; Brandon McCreary, Conotton Valley, So.; Holden Moore, Hundred, So.; Tyler Ewusiak, Madonna, Sr.; Josh Martin, Madonna, Sr.; Trey Streets, Valley, So.
Class 2A
First Team
Jonathan Wiechman, Caldwell, Sr.; Blaze Glenn, Toronto, So.; Nate Scott, Wellsville, Sr.; Chase Harler, Wheeling Central, So.; David Park, Wheeling Central, Sr.
Second Team
Parker Dyson, Bridgeport, Jr.; Zach Chisler, Clay-Battelle, Sr.; Tristan Haught, Clay-Battelle, Sr.; Drew Schneider, Frontier, Sr.; Alonzo Manns, Wheeling Central, Sr.
Honorable Mention
Bailey McGrath, Bridgeport, Jr.; Q.J. Williams, Bridgeport, Jr.; Tanner Clark, Caldwell, So.; Ryan Clutter, Cameron, So.; Zach Hall, Cameron, Sr.; Logan Routt, Cameron, Jr.; Cannon Brummage, Clay-Battelle, Jr.; Jarret Hockenberry, Clay-Battelle, So.; Parker Caretti, River, Fr.; Eric Dierkes, River, Sr.;Zach Frizzi, Shadyside, Jr.; John Schuetz, Shadyside, So.; Nate Stewart, Toronto, Jr.; Seth Bradford, Wellsville, Sr.; Camden Douglas, Wellsville, Sr.; Jordan Sloan, Wellsville, Sr.
Class 3A
First Team
Seth Lagraen, Fort Frye, Jr.; Anthony Wallace, Linsly, Sr.; Preston Boswell, Magnolia, So.; Spencer Campbell, Magnolia, Jr.; Ryan Fletcher, Steubenville Catholic, Sr.
Second Team
Michael Neil, Bellaire, So.; Tyler Starr, Buckeye Trail, Sr.; Chandler Lang, Fort Frye, Sr.; Zach Willhoite, Magnolia, Sr.; Bryan Duffy, Monroe Central, Sr.
Honorable Mention
Isaac McGee, Barnesville, Jr.; Kenny Hess, Bellaire, Sr.; Nathan Steele, Bellaire, Jr.; Caleb Gray, Buckeye Trail, Sr.; Lane Starr, Buckeye Trail, Sr.; Josh Toland, Buckeye Trail, Sr.; Colton Coss, Linsly, Jr.; Isaiah Harvin, Linsly, So.; Jameson Murray, Linsly, Sr.; Mitch Winters, Magnolia, So.; Chandler Kuhn, Monroe Central, Sr.; Merrit Flood, Shenandoah, Jr.; Michael Barber, Steubenville Catholic, Sr.; Michael Manfresca, Steubenville Catholic, Sr.; Matthew Martello, Steubenville Catholic, Sr.
Class 4A
First Team
Brennan Czuchran, Buckeye Local, Sr.; Hayden Cunningham, East Liverpool, Sr.; Robert Vargo, Martins Ferry, Sr.; Brandon Herring-Hill, Steubenville, Sr.; Gavin Porter, Union Local, Sr.
Second Team
Austin Kowalski, Harrison Central, Jr.; Brennan Smith, Oak Glen, Jr.; Adam Sterling, Steubenville, Sr.; Kaleb McDiffitt, Union Local, So.; Colton McKivitz, Union Local, Jr.
Honorable Mention
DJ Austin, East Liverpool, Sr.; Jake Barritt, Martins Ferry, Jr.; Vincent Haddox, Oak Glen, Sr.; Jared Derosa, St. Clairsville, Sr.; Michael Scarnecchia, St. Clairsville, Fr.; Daniel Trouten, St. Clairsville, So.; Lucas Herrington, Steubenville, Jr.; Charles Reeves, Steubenville, Fr.; Chris Smith, Steubenville, Sr.; Trenton Tipton, Union Local, So.; Mitch Viakley, Weir, Sr.; Chris Wood, Weir, Jr.
Class 5A
First Team
Jared Lyder, Beaver Local, Sr.; Thomas Cole, Brooke, So.; Russell Schwertfeger, Brooke, Sr.; Phil Bledsoe, Wheeling Park, So.; Ryan Reinbeau, Wheeling Park, Jr.
Second Team
Erik Lee, Edison, Jr.; Jonathan Haught, Indian Creek, Sr.; Tanner Filben, John Marshall, Sr.; Scottie Core, Morgantown, Sr.; Logan Lawrenz, Parkersburg South, Sr.; Tevin Dixon, University, Sr.
Honorable Mention
Chase Hilliard, Beaver Local, Sr.; Storm Allese, Edison, Sr.; Dylan Jones, Edison, Sr.; Blake Roar, Indian Creek, Sr.; Hunter Sadoski, John Marshall, Jr.; Josh Smith, John Marshall, Sr.; Steven Solomon, Morgantown, So.; Tyler Berry, Parkersburg South, Sr.; Ty Dobson, Parkersburg South, Jr.; J.R. Kerr, Parkersburg South, Jr.; Cody Monroe, Parkersburg South, Jr.; Toddy Goodwin-Rowe, Wheeling Park, Jr.; Trenton Smith, Wheeling Park, Jr.