Kindergarten

Pritchard: Owen Ackerman, Ryah Bostic, Blade Campbell, Ethan Carpenter, Chris Cline, Sutton Corder, Drake Duvall, Lillie Fornal, Kaliana Kempeny, Maia Kubat, Jenner Liberati, Paizlie Loudin, Bradan Lucas, Braylin Lucas, Veralee McCammon, Cole McClain, Clayton Okey, Carra Roby, Kinsley Roe, Aaliyah Sharp, Bryar Shilling, Otto Simmons, Aven Steele, Andrew Stillwagon, Alexiah Taulbee, Harlow Warner.

Ryder: Skylar Boles, Brielle Byers, Addysen Carter-Anslow, Brody Dennison, Jett Francis, Parker Gallagher, Rowan Galloway, Madelyn Hawkins, Caydence Hickman, Samantha Householder, Caitlyn Inherst, Zaiden Johnson, Sophia Jones, Gabriel Kovalick, Adri Leasure, Jameson Littleton, Lillian Loring, Miranda McQuain, James Moore, Noah Neiswonger, Regan Peddicord, Levi Rankin, Jenessa Robb, Brooklyn Warner, Brantley Warrick, Kynzie Young.

Sells: Elyzabeth Ady, Morgan Atkinson, Blake Brown, Jason Byler, Evan Carpenter, Rex Carpenter, Robert (Bailey) Carpenter, Gracie Fraley,Aleia Fritter, Audrey Hanes, Dawnarae Hoffman, Eelaynne Hoffman, Lexie Keiser, Kendyl Kunkle, Addison Lucas, Arissa Lucas, Madalyn Myers, Thomas Norman, Cole Phillips, Cohen Schmidt, Maggie Schnegg, Jerry Schoolcraft, Bentley Schybal, Baeleigh Sheppard, Mason Smith, Adalynn Vitale, Kyden Wells.

Winland: Carter Abbott, Britton Baker, Bentley Barker, Paxton Barker, Hadley Betts, Jason Brown, Ridge Burghy, Callan Caldwell, Addison Carpenter, Remington Coss, Brooklyn Detling, Grant Feldner, Lincoln Gallagher, Cruz Gibson, Haley Gordon, Addison Kemp, Lily Leach, Jonathan Luyster, Steele Nesdore, Abel Reed, Sloane Richey, Bailey Salatino, Annabella Schilling, Gracie Smith, Blaine Thompson, Makayla Wright.

1st

Pack: Bryndalyn Baker, Brylee Baldridge, Isabella Beckett, Caleb Bush, Kyle Elliott, Nick Hershberger, Gracie Hines, Macy Hollida, Chloe Howell, Cash Jackson, Ayden Kemp, Charles Leonard, Sophia Neal, Mallory Spence, Bentley Stephen, Peyton Stephens, Colby Strawn, Serenity Thompson, Elena Tracy, Brock Trigg.

Kernen: Colton Armstrong, Jerrett Burlingame, Bailey Clift, Ansley Clouse, Ayden Falcone, Johnny Gordon, Adalynn Hanes, JazMyne Hoffman, Brayden Hughey, Kali Jones, Khloe Kuthy, Cole McGinnis, Maeli Pierce, Preston Saffell, Bre'lan Schnegg, Kaiden Swallie, McKena Trigilio, Brielle Van Horn, Landon Wehr, Taylor Whitacre.

Clouse: Jackson Carpenter, Ayden Copley, Josslyn Danehart, Macey Dye, Maddy Fisher, Korbin Gallagher, Ryder Gallagher, Caileigh Haney, Sydney Hickenbottom, Caelin Johnson, Makenna Marley, Addison Roe, Wyatt Smeal, Aiden Starr, Gunner Starr, Kaiden Talarovich, Sophie Thompson, Reagan Welch, Kaelyn Williamson, Gavin Zumock.

Hannahs: Cynthia Allen, Zander Ankrom, Rowan Bubner, Colin Burkhart, Elaina Burkhead, Emma Crum, TrinityGarrett,

Chloe Gordon, George Groves, Sam Holskey, Peyton Lucas, Knoxx Mankin, Isabella McCloud, Lillian Orum, Sloan Patton, Leeland Rush, Sam Savage, Malikhai Thornton, Parker Watson, Nikki Williams.

Gereg: Aniston Campbell, Kaylee Clift, Bracyn Dimitro, Luke Fuchs, Landen Guy, Jensen Henry, Ladyn Hines, Trisha Johnson, Ryder King, Jameson Kinney, Owen Miller, Delia Morrison, Shaunell Ralston, Addy Reed, Dayton Stalder, Hudson Starr, Bane Stephen, Adilyn Wells, Peyton Wineman, Evan Winland.

Second grade

Lewis: Abygail Ady, Talon Anderson, Anna Andrews, Caiden Barker, Liam Becerra, Isabella Danford, Ayden Dillon, Gunner Dudzik, Katie Helmick, Logan Kuhn, Wyatt Leek, Rowan Lord, Kaiden Lucas, Devin McBride, Madelyn Morris, Hanna Owens, Alex Richards, Kaelyn Smith, Adalyn Spangenburg, Alden Starr, Taylor Stephens, Bobby Thompson, Lydia Welch, Evan Wells, Ryley Wells.

G. Milliken: Mason Berry, Nick Boulet, Ella Brown, Alivia Conner, Sarah Dubil, Marley Dye, Brandie Elerik, Xander Gallagher, Kyle Goodhart, Ahlivia Erwin, Braylon Guy, Nathan Householder, Lynzey Kiser, Aubrey Leek, Carson McBurney, Bea Moore, Wyatt Newlen,Bradie Nixon, Lilyanna Schmidt, Dylan Staskey, Chance Stephens, Kaytii Stewart, Andrew Tolewitz, Brody Warner.

J. Milliken: Micah Aishman, Jayden Barker, Jayde Carpenter, Luke Cassidy, Zoey Cassidy, Alan Craker, Addison Doty, Sophia Ferguson, Brody Fornal, Ella Gipson, Aiden Hughes, Julian Johnson, Kaelyn Koch, Brooklyn Lucas, Zachary Mazgaj, Blake Messenger, Jayden Michniak, Braylon Nalley, Lauraligh Newlon, Brooklyn Oneal, Kohen Showalter, Sadie Tabor, Emmalyn Warner, Noah Wharton.

VanFossen: Jameson Allar, Trey Bethel, Avery Bliss, Camden Cole, Taylor Deel, McKenzie Gordon, Leia Grear, Sydney Guy, Brayden Hanes, Brayden, Ava Hanse, Logan Jackson, Mercedes Johnson, Daniel Jones, Ethan Marcum, Liv McCrate, Braydon Moore, Kierra Phiilps, Kevin Phillips, Brady Powell, Alivia Smolira, Grace Stephen, Dylan Stonecipher, Jackson VanFossen, Jackson Wilson, Auden Yost.

Third grade

Acton: Chase Burghy, Bryson Burkhart, Baylee Carpenter, Christopher Dilly, Haleigh Duff, Phoenix Graham, Noah Guthrie, Austin Haney, Christien Hannahs, Kyleigh Johnson, Amya Kempeny, Layden Loring, Braylon Lucas, Maleah Lucas, Emma Mazgaj, Riot McCort, Ireland McGee, Madelyn Murrell, Jaiden Smith, Makayla Vitale, Brielle Warner, Maddox Whaley, Kylie Young, Morgan Hollida.

Dornon: Leah Baker, Megan Bishop, May Brownstein, Elma Byler, Abbi DeGarmo, Colt Detling, Gunner Disher, Lily Doherty, Kasslyn Dornon, , Katelyn Edwards, Arton Huntsman, Mallory Kiser, Zachary Kuhlman, Peyton Kuhn, Peyton Loudin, Kamryn Neiswonger, Colton Pickens, Wyatt Roberts, Antoni Schuerle, Aiden Stewart, Aylah Strauss, Avery Sustik, Gabe Taylor, Rylan Wehr, Will Wells.

Bethel: Austin Armstrong, Halle Baum, Bradie Baumberger, Ella Betts, Reece Bostic, Natalie Burkhart, Aiden Caldwell, Bo Detling, Joel Detling, Matthew Edwards, Violet Fisher, Ray Gordon, Madeline Hanse, Hank Horvath, Katie Keller, Gavin Owens, Mary Palmer, Bonita Passmore, Ameera Saunders, Nixon Smith, Easton Stephen, Trey Toliver, Cayden Van Horn, Colton Van Horn, Kinlee Welch.

Evick: Kaiden Berry, Blake Burkhart, Braxton Byers, Colt Carpenter, Evan Carpenter, Sophie Carpenter, Ronnie Duvall, Cole Eddy, Erwin, Cameron, Daleyn Gehrig, Londyn Gibson, Ryleigh Hornbeck, McGilton Kaison, Kennedy Little, Raegan Lucas, Brooklyn Miller, Bradly Morris, Bradly, Landon Ramsey, Isabel Reed, Mariah Schaffer, Parker Sobutka, Mason Starr, Vince Taylor, Braydon Trigg, Eddy Wade.

Martinette: Zenly Austin, Brylee Butler, Dalton Drake, Cole Francis, Jordan Grear, Xavier Grover, Isaac Keen, Braxton Loring, Bria Milliken, Heidi Moore, Clyde Roby, Brody Schafer, Timothy Simmons, Mia Van Horn, Madison Wehr, Jacob Whitacre.

Fourth grade

Gillman: Jaydon Abrigg, Aiden Aishman, Peyton Bell, Dylan Blon, Madisen Carpenter, Alexis Denham, Lydia Fuchs, Colton Hall, Carson Johnson, Koby Jones, Lilah Lucas, Kai McConnell, Brody McFarland, Kenadie McGee, Becklee Oliver, Rylee Peddicord, Copper Rockwell, Nate Schnegg, Ashlyn Spangenburg, Hayden Treadway, Drayden Warrick, Charlie Wells, Ryker Willis, Lastat Winland.

Miller: Rheanna Allen, Jack Anderson, Mac Cacioppo, Graham Campbell, Addison Carpenter, Cole Chappell, Kaylee Darby, Aundrea Elliott, Maleah Farrell, Jake Hannahs, Aubrey Johnson, Jennacee Johnson, Aiva Leasure, Dillon Lucas, Hunter Newlon, Nathan O'Neal, Delani Okey, Sierra Roby, Jeffrey Sharp, Jaxon Smith, Destiny Stout, Cooper Truax, Emma Welch, Leo Woods.

Rogers: Sophie Baker, Marie Blacker, Callie Brown, Wyatt Carpenter, Abby Cole, Addison DeGenova, Ben Eberhart, Jada Ewing, Hines Ford, Kaitlynne Holskey, Evan Huff, Jonathan Inherst, Kelsey Laity, Keegan Martin, Owen Neal, Ella Nugent, Hunter Saffell, Zack Smithberger, Graham Spence, Emma Starr, Jalyn Swallie, Tristan Thompson, Ryanna Wells, Eric Wilson, Jace Winland.

Stephen: Roselyne Anderson, Qwenstin Baldwin, Bella Bush, Bethany Byler, Paige Campbell, Logan Craker, Hayden Fox, Brooklyn Freshwater, Brooklyn, , Evan Hagan, Easton Huntsman, Chloe Keiser, Gabrielle Kondrach, Brylee Leasure, Ivy Lucas, Aaron McEndree, Max Miller, Olivia Morris, Chase Sandy, Peyton Steed, Hunter Strawn, Brooke Watson, Brayden Wells, Jacqueline Wineman, Trent Winland.